© OÖT Moritz Ablinger
ALPRIMA Aparthotel ALPRIMA Aparthotel
vždy k vašim službám
Hinterstoder a jeho tým

Podnik a tým  

Takový je Hinterstoder

Lyžařské a turistické středisko pro rodiny s dětmi u hranic se Štýrskem – přesně takový je Hinterstoder!

Co na vás čeká v jednom z osmi rakouských skiareálů skisport.com? Hinterstoder Höss není pouze jediným hornorakouským dějištěm světového poháru ve sjezdovém lyžování, ale také ideálním místem pro rodinou dovolenou. Závodní sjezdovka Hannes-Trinkl-WeltcupstreckeSNOWtrailSunny Kids Park. K tomu 40 kilometrů rozmanitých sjezdovek a temperamentní gastronomie v horských chatách.

A v létě? To je na programu především odpočinek, sport, zábava a pestrost. Pěší výlety, horská kola, paragliding, letní bobování – v Hinterstoderu se rozhodně nudit nebudete.

Aby se vaše letní či zimní dovolená stala nezapomenutelným zážitkem, je přímo v místě k vašim službám náš servisní tým! Poznejte naši firmu a lidi pracující v našem lyžařském a turistickém středisku.

historie

Hinterstoder od minulosti po současnost

Stručně řečeno: Hinterstoder je jedním z nejdůležitějších hospodářských faktorů v regionu!

Podnik byl založen již v roce 1958. Hned 1959 se podařil výstavní kousek výstavbou jedné z prvních dvousedačkových lanovek v Rakousku. Od té doby význam turismu v regionu neustále stoupal. V roce 1982 převzal skiareál chatu Bärenalm a 3 roky na to následovala významná investice do výstavby 6místné kabinkové lanovky, čímž se Hinterstoder stal lyžařským regionem č. 1 v Horním Rakousku.

1999 následovalo převzetí společností Vereinigten Bergbahnen rodiny Schröcksnadel. Další modernizace a nové investice po 1999, 6sedačková lanovka Höss-Express, a 2012 10místná kabinková lanovka Hirschkogelbahn (první svého druhu v Horním Rakousku) neustále lákaly více nadšených lyžařů do Hinterstoderu.

A dnes? Lyžařské a turistické středisko zaměstnává v zimní sezóně na 115 pracovníků. Okolo 40 z nich v Hinterstoderu pracuje po celý rok!

Das Skigebiet Hinterstoder in früheren Zeiten.
Die Talstation des Hössexpress im Sommer.
Die Geschichte des Skigebiets Hinterstoder
Die Bauphase im Skigebiet Hinterstoder
Ein Bild des Ski- und Wandergebiets Hinterstoder vor einigen Jahren.
Die Eröffnung des Sessellifts in Hinterstoder im Jahr 1960.
Das stolze Team vor dem neuen Sessellift in Hinterstoder.

silný tým

Wir sind für Montag bis Donnerstag von 08:00-17:00 Uhr
und Freitag von 08:00-14:00 Uhr erreichbar.
Telefon: 07564/5275
Email: info@hiwu.at

 

 

Předseda představenstva
vedení podniku

 

Ing. Helmut Holzinger

 

Kontakt:
Email: helmut.holzinger@hiwu.at


 

Kdo chce hledět kupředu, nesmí myslet dozadu. 

 

Předseda představenstva

vedení podniku

 

Rainer Rohregger MBA

 

Kontakt:
Email: rainer.rohregger@hiwu.at


 

Pouč se z minulosti - 
sni o budoucnosti - 

žij v přítomnosti!
 

 

Zástupce vedoucího provozu

organizace & horská služba

 

Lukas Eckl

 

Kontakt:
Email: lukas.eckl@hiwu.at


 

"Raději přímo u toho, než opodál !"
 

 

Provozní vedoucí

organizace

 

Siegfried Rohregger

 

Kontakt:
Email: siegfried.rohregger@hiwu.at


 

Že něco nejde, neexistuje!
 

 

Zástupce vedoucího provozu

organizace & tým

 

Andreas Bachmayr

 

Kontakt:
Email: andreas.bachmayr@hiwu.at


 

"Nic nepřijde odnikud!"
 

 

Technický vedoucí

projektování-vývoj & servis

 

Ing. Peter Hager

 

Kontakt:
Email: peter.hager@hiwu.at


 

"Nestačí jen vědět, musíte to aplikovat. Nestačí jen chtít, musíte to udělat!"
 

 

Správa 

zákazníci & management pokladen

 

Michaela Rammer MA.

 

Kontakt:
Email: michaela.rammer@hiwu.at


 

"Dokud nevystoupáš na vrchol,

neuvidíš do dálky!"
 

 

Správa

office & oddělení stížností

 

Iris Prentner

 

Kontakt:
Email: iris.prentner@hiwu.at


 

"Abyste viděli jasně, často stačí změnit úhel pohledu!"
 

 

Vedoucí marketingu

eventy & média

 

Karin Kauder

 

Kontakt:
Email: karin.kauder@hiwu.at


 

"Buď sám sebou, neboť všichni ostatní už jsou!"
 

 

Marketinová asistentka 

online marketing & social media

 

Carina Schmeißl

 

Kontakt:
Email: carina.schmeissl@hiwu.at


 

"Všechny sny se mohou splnit pokud máte odvahu je následovat,!"
 

 

Vedoucí gastronomie

Vedoucí Bärenhütte & rezervace

 

Markus Zingerle

 

Kontakt:
Email: markus.zingerle@hiwu.at


 

Problémem není problém, ale váš přístup k problému. (Piráti z Karibiku

 

Personální management

personalistika & přidělování tratí

 

Iris Schnellnberger

 

Kontakt:
Email: iris.schnellnberger@hiwu.at


 

"Není to příliš málo času který máme, ale příliš času, který nevyužíváme!"

 

Účetní

účetnictví & sekretariát

 

Gertrude Lackinger

 

Kontakt:
Email: gertrude.lackinger@hiwu.at


 

"Dnes začíná zbytek mého života!"
 

 

Správa 

zákazníci & management pokladen

 

Verena Kogler

 

Kontakt:
Email: verena.kogler@hiwu.at


 

"Dej každému dni šanci, aby byl tím nejkrásnějším!"

 

Asistentka správy

zprostředkování & information

 

Klara Antensteiner

 

Kontakt:
Email: klara.antensteiner@hiwu.at


 

"Happy is not the one who has everything he wants, but the one who appreciates what he has." 

 

Účetní

účetnictví 

 

Claudia Kamp

 

Kontakt:
Email: claudia.kamp@hiwu.at


 

"Enjoy the small things, they make life great"

 

Účetní

účetnictví 

 

Jasmin Kirchhofer

 

Kontakt:
Email: jasmin.kirchhofer@hiwu.at


 

"Fordere dich selbst immer wieder heraus, um zu wachsen."