ALPRIMA Aparthotel ALPRIMA Aparthotel
VŽDY K VAŠIM SLUŽBÁM
Wurzeralm se svým týmem

PODNIK A TÝM

Takový je Wurzeralm

Přímo v překrásném hornorakouském regionu Pyhrn-Priel se nachází Wurzeralm, jedno z nejvíce přátelských lyžařských a turistických středisek k rodinám s dětmi.

Čím vás tento z celkem osmi skiareálů skisport.com v zimě nadchne? 22 kilometry sjezdovek, Sunny Kids Parkem, vícero zážitkovými tratěmi a okruhy stejně jako autentickými lyžařskými chatami pro kulinářský prožitek. Navíc je zde vlastní stoupací stopa pro skialpinisty a hora Frauenkar s optimálními podmínkami pro freeride.

Léto s rodinou na Wurzeralmu je stejně tak rozmanité! Díky četným turistickým stezkám, singletrailu Wurzeralm coby hotspot pro bajkery. Chtěli byste s vašimi nejbližšími raději lezení po horách nebo zkusit letní bobování? I to je během dovolené ve Spital am Pyhrn možné!

Zajímá vás, kteří lidé stojí za našim podnikem? Rádi vám je představíme!

historie

Wurzeralm od minulosti po současnost

Výstavba první lanové dráhy započala v roce 1959 a lanovka byla zprovozněna v roce 1962. Roku 1978 byla zprovozněna pozemní ozubnicová lanovka, která byla roku 1996 modernizována do podoby nejrychlejší pozemní lanovky v Evropě. 1999 následovalo převzetí společností Vereinigten Bergbahnen rodiny Schröcksnadel. A dnes? Lyžařské a turistické středisko zaměstnává v zimní sezóně na 115 pracovníků. Okolo 40 z nich na Wurzeralmu a v Hinterstoderu pracuje po celý rok!
 

Die alte Bahn auf der Wurzeralm
Die alte Standseilgondel auf der Wurzeralm.
Die Bauphase auf der Wurzeralm vor einigen Jahren.
Waldarbeiten im Skigebiet Wurzeralm.
Die wohlverdiente Pause während der Waldarbeit ist wichtig, um neue Kräfte zu sammeln.
Ein Bild der alten Seilbahn auf der Wurzeralm.
Die Bauarbeiten auf der Wurzeralm sind voll im Gange.
Der alte Parkplatz des Skigebiets Wurzeralm.
Die Pistenrettung war auch vor 60 Jahren bereits sehr wichtig.

SILNÝ TÝM

Wir sind für Montag bis Donnerstag von 08:00-17:00 Uhr
und Freitag von 08:00-14:00 Uhr erreichbar.
Telefon: 07564/5275
Email: info@hiwu.at

 

Předseda představenstva
vedení podniku

 

Ing. Helmut Holzinger

 

Kontakt:
Email: helmut.holzinger@hiwu.at


 

Kdo chce hledět kupředu, nesmí myslet dozadu. 

 

Předseda představenstva

vedení podniku

 

Rainer Rohregger MBA

 

Kontakt:
Email: rainer.rohregger@hiwu.at


 

Pouč se z minulosti - 
sni o budoucnosti - 

žij v přítomnosti!
 

 

Zástupce vedoucího provozu

organizace & horská služba

 

Lukas Eckl

 

Kontakt:
Email: lukas.eckl@hiwu.at


 

"Raději přímo u toho, než opodál !"
 

 

Provozní vedoucí

organizace

 

Siegfried Rohregger

 

Kontakt:
Email: siegfried.rohregger@hiwu.at


 

Že něco nejde, neexistuje!
 

 

Zástupce vedoucího provozu

organizace & tým

 

Andreas Bachmayr

 

Kontakt:
Email: andreas.bachmayr@hiwu.at


 

"Nic nepřijde odnikud!"
 

 

Technický vedoucí

projektování-vývoj & servis

 

Ing. Peter Hager

 

Kontakt:
Email: peter.hager@hiwu.at


 

"Nestačí jen vědět, musíte to aplikovat. Nestačí jen chtít, musíte to udělat!"
 

 

Správa 

zákazníci & management pokladen

 

Michaela Rammer MA.

 

Kontakt:
Email: michaela.rammer@hiwu.at


 

"Dokud nevystoupáš na vrchol,

neuvidíš do dálky!"
 

 

Správa

office & oddělení stížností

 

Iris Prentner

 

Kontakt:
Email: iris.prentner@hiwu.at


 

"Abyste viděli jasně, často stačí změnit úhel pohledu!"
 

 

Vedoucí marketingu

eventy & média

 

Karin Kauder

 

Kontakt:
Email: karin.kauder@hiwu.at


 

"Buď sám sebou, neboť všichni ostatní už jsou!"
 

 

Marketinová asistentka 

online marketing & social media

 

Carina Schmeißl

 

Kontakt:
Email: carina.schmeissl@hiwu.at


 

"Všechny sny se mohou splnit pokud máte odvahu je následovat,!"
 

 

Vedoucí gastronomie

Vedoucí Bärenhütte & rezervace

 

Markus Zingerle

 

Kontakt:
Email: markus.zingerle@hiwu.at


 

Problémem není problém, ale váš přístup k problému. (Piráti z Karibiku

 

Personální management

personalistika & přidělování tratí

 

Iris Schnellnberger

 

Kontakt:
Email: iris.schnellnberger@hiwu.at


 

"Není to příliš málo času který máme, ale příliš času, který nevyužíváme!"

 

Účetní

účetnictví & sekretariát

 

Gertrude Lackinger

 

Kontakt:
Email: gertrude.lackinger@hiwu.at


 

"Dnes začíná zbytek mého života!"
 

 

Správa 

zákazníci & management pokladen

 

Verena Kogler

 

Kontakt:
Email: verena.kogler@hiwu.at


 

"Dej každému dni šanci, aby byl tím nejkrásnějším!"

Asistentka správy

zprostředkování & information

 

Klara Antensteiner

 

Kontakt:
Email: klara.antensteiner@hiwu.at


 

"Happy is not the one who has everything he wants, but the one who appreciates what he has."

Účetní

účetnictví 

 

Claudia Kamp

 

Kontakt:
Email: claudia.kamp@hiwu.at


 

"Enjoy the small things, they make life great"

Účetní

účetnictví 

 

Jasmin Kirchhofer

 

Kontakt:
Email: jasmin.kirchhofer@hiwu.at


 

"Fordere dich selbst immer wieder heraus, um zu wachsen."